Open

Siz değerli hastalarımıza hizmet için gece gündüz çalışıyoruz.

  • Pazartesi-Cuma08:00 – 17.30
  • Cumartesi8:00 – 13:30
  • Acil Servis7/24

444 4 837

Randevu ve sorularınız için, bizi arayabilirsiniz.

  • Topçuoğlu Mahallesi, Vali Enis Paşa Caddesi, No:7 Merkez/Kastamonu
  • Hafta içi: 08:00-17.30 Cumartesi: 08:00-13:30 Acil Servis:7/24

Uzman Doktor Kadrosu

Uzman Sağlık Çalışanları

Laboratuvar ve Radyoloji Sonuçları

Sonuçları Gör

Online Randevu

Randevu Al

Özel Nefes Hastanesi’ne Ziyaretler

Kastamonu’da sağlığa nefes olmaya hazırlanan Özel Nefes Hastanesi’ne  AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik ve İl Sağlık Müdürü Dr. Yüksel Kutlu birer ziyaret gerçekleştirdi. İl Sağlık Müdürü Yüksel Kutlu, hastanenin fiziki şartları ve tıbbi donanımı hakkında incelemelerde bulunurken, Milletvekili Metin Çelik ise Kastamonu sağlık sektörüne önemli katkılar sağlayacağına inandığı Özel Nefes Hastanesi ’nin hayırlı olmasını diledi.

Kastamonu sağlığına yeni bir nefes olmaya hazırlanan ve kapılarını açmak için artık gün sayan Özel Nefes Hastanesi ’ni AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik ve İl Sağlık Müdürü Dr. Yüksel Kutlu birer ziyaret gerçekleştirdi.

İlk ziyaret geride bıraktığımız Cuma günü İl Sağlık Müdürü Dr. Yüksel Kutlu tarafından yapıldı.

Özel Nefes Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sinan Altıkulaç ve Genel Koordinatör Kayhan Yaman tarafından ağırlanan İl Sağlık Müdürü Dr. Yüksel Kutlu, hastaneyi gezerek incelemelerde ve değerlendirmelerde bulundu.

Hastanedeki acil servis, yataklı tedavi görecek olan hastaların odaları, ameliyathane, laboratuar ve poliklinik bölümlerini gezen Dr.Yüksel Kutlu, hastane binasının fiziki şartları ve kullanılacak olan tıbbi cihazlarının Kastamonu sağlığına önemli katkı sağlayacağını belirtti ve yatırımı gerçekleştirenlere teşekkür ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

MİLLETVEKİLİ METİN ÇELİK’TEN ZİYARET

Özel Nefes Hastanesi’ne ikinci ziyaret ise AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik tarafından gerçekleştirildi. Hastanenin Başhekimi Op.Dr.Muhittin Öncü ve Genel Koordinatör Kayhan Yaman’dan süreç ile ilgili bilgi alan ve hastaneyi gezen Milletvekili Metin Çelik, Kastamonu sağlık sektörüne önemli katkılar sağlayacağına inandığı Özel Nefes Hastanesi’nin hayırlı olmasını diledi.

Kaynak: Kastamonu Gazetesi

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?